Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Robbie Williams është martuar në fshehtësi

Shko poshtë

Robbie Williams është martuar në fshehtësi

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 6:30 pmRobbie Williams është martuar me të fejuarën e tij Ayda Field ditën e djeshme në orën 17:00 raporton e përditshmja britanike Mirror.

Ka qenë një ceremoni intime, në shehtësinë më të madhe larg mediave e fotografëve e cila u ka kushtuar 13 milion paund.

Ceremonia është zhvilluar në rezidencën e tij në Beverly Hills dhe e gjitha ka qenë organizuar nga mamaja e këngëtarit 36- vjecar. Po sipas Mirror alkooli ka qenë i ndaluar gjatë festimeve të dasmës.

Sipas rojeve të sigurisë disa prej të ftuarve kanë qenë edhe komshinjtë e tij, Paris Hilton, Avril Lavigne dhe Brian Wilson. Një surprizë tjetër e dasmës ka qenë dhe mos prania e pjesëtarëve të grupit “Take That”, Gary Barlow, Jason Orange, Mark Owen dhe Howard Donald
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Robbie Williams është martuar në fshehtësi

Mesazh nga *A*A*A*A*A*A*A*A prej Wed Aug 11, 2010 8:06 am

a pissi sem ka thirr ndasem 7156
avatar
*A*A*A*A*A*A*A*A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 33
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Robbie Williams është martuar në fshehtësi

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 10:30 am

hahah i madh je a*a*...
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Robbie Williams është martuar në fshehtësi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi