Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

Shko poshtë

Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 6:30 pmSinan Hoxha këngëtari popullor thyen heshtjen dhe pranon të flasë ne nje interviste te gjate ekskluzive per “Gazeten Shqiptare” ne lidhje me historinë e dy të rinjve Seldi dhe Domi, (dashuria e të cilëve lindi në realit shoë Big Brother), dhe marrëdhënien mes tij dhe Seldit.

Pas deklaratave të Domit se Seldi është gey dhe kishte marrëdhënie me Sinanin, në intervistën ekskluzive të botuar sot, këngëtari popullor tregon të vërtetën e fotove ku ai vetë dhe Seldi duken në momente intime.

Sinani jep përgjigje dhe pyetjeve se cilat janë preferencat seksuale.

Marrëdhënia e vërtetë që ekziston mes tij dhe Seldit dhe komentet për deklaratën e ish banores së Big Brother. /Gazetes Shqiptare/


Edituar për herë të fundit nga Akili në Mon Aug 09, 2010 6:31 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 6:31 pm

avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi