Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Flaka Krelani duke shijuar pushimet

Shko poshtë

Flaka Krelani duke shijuar pushimet

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 6:32 pmFlaka Krelani, e cila në këtë periudhë është duke shijuar pushimet, por natyrisht edhe duke vijuar aktivitetin muzikor me koncerte të ndryshme në qytetet bregdetare, zbulon sot për lexuesit e “Bluetooth” pasionin e saj të fshehtë.

Siç duket veç muzikës Flaka ka edhe një pasion tjetër…

Siç e shihni edhe nga foto ajo është shumë e apasionuar pas lojës së shahut. Një lojë kjo që kërkon veç intuitës dhe shumë zgjuarsi.

Me siguri Flaka do të ketë fituar në këtë lojë, përderisa është duke buzëqeshur kaq shumë… Bravo Flaka!
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi