Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Valza Bajra rikthen linjat perfekte

Shko poshtë

Valza Bajra rikthen linjat perfekte

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 6:32 pmPasi kishte filluar sezoni veror, javë më herët treguam për disa fytyra publike që kishin shtuar disa kilogram më shumë, mes tyre edhe këngëtarja Valza Bajra.

Valza këtë gjë e ka marrë me shumë seriozitet dhe i është futur punës për të sjellë linjat e dëshiruara në vend.

Këngëtarja momentalisht është e impenjuar me punë në Mal të Zi, më saktësisht në Ulqin dhe këtë kohë po e shfrytëzon edhe për pushime.

Këndimi, vallëzimi dhe noti gjatë kohës kur është e lirë nga obligimet kanë bërë që këngëtarja të humbë disa kilogram dhe të vijë në forma të cilat i ka pasur më herët.

Valza akoma nuk ka publikuar ndonjë këngë të re por pasi të mbarojë sezonin veror ajo do të futet në studio për të regjistruar këngën e rradhës me të cilën do të bëhet pjesë e festivalit “Kënga Magjike”.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi