Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Titulli i forumit

Shko poshtë

Titulli i forumit

Mesazh nga BeLti prej Tue Aug 10, 2010 9:13 am

Pershendetje!

Duke shikuar ne forum pash qe me shum kish antar/e te qyteteve te tjera te kosoves se sa te deqanit edhe pse forumit quhet deqani..
Kisha ba ni kerkese qe emri i forumit te ndrrohet te behet me ndryshe mendoj se do ishte 100% me mire, dhe do kishte antar/e aktiv me shume..

Respekt 4 ALL.
BeLti
avatar
BeLti
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010
Vendbanimi : Mitrovicë

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Titulli i forumit

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 10, 2010 1:24 pm

flm hawer per ket kshill edhe une kam menduar per ket pun
po e hapi 1 sondazh edhe nbaz votav do ta vendosim
per emrin e forumit
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Titulli i forumit

Mesazh nga BeLti prej Tue Aug 10, 2010 1:40 pm

Ok. Very Happy
avatar
BeLti
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010
Vendbanimi : Mitrovicë

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Titulli i forumit

Mesazh nga Akili prej Tue Aug 10, 2010 1:48 pm

admin 1 jav votimi a
nese votojn per po ma shum antar ateher do ndryshohet emri ?
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Titulli i forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi