Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Shko poshtë

A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

22% 22% 
[ 4 ]
56% 56% 
[ 10 ]
22% 22% 
[ 4 ]
 
Totali i votave : 18

A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 10, 2010 1:34 pm

Per ket pytje do te keni mundsi 1 javë kohe per te votuar
dhe per te shprehur mendimin tuaj grin


Edituar për herë të fundit nga Deqani Ks në Sat Aug 14, 2010 7:31 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Akili prej Tue Aug 10, 2010 1:37 pm

une votoj per `Jo`
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga BeLti prej Tue Aug 10, 2010 1:38 pm

PO duhet, sepse gjdo dite e me teper po behemi forum me i madh me shume antare, dhe nese doni edhe me shum antare nuk duhet te jete titullin deqani.. pasi qe ketu ka me shum nga qytete te tjera se sa deqani.. VOTONI PO! Very Happy


Edituar për herë të fundit nga BeLti në Tue Aug 10, 2010 1:41 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
BeLti
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010
Vendbanimi : Mitrovicë

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Akili prej Tue Aug 10, 2010 1:41 pm

deri tash jena 1 me 1 belti
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 10, 2010 1:43 pm

Spo di
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Dani prej Tue Aug 10, 2010 10:37 pm

une votoj per jo mir e ka deqani-ks forum
avatar
Dani
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 2
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Aug 10, 2010 10:39 pm

jo
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Tuna-sw prej Wed Aug 11, 2010 7:35 am

jo votoj
avatar
Tuna-sw
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga princ of persia prej Wed Aug 11, 2010 7:46 am

une mendoj qe me se pari ti propozojm te gjith nga nje emer pastaj te vendosim a tja ndrrojm emrin forumit a jo
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Ana prej Wed Aug 11, 2010 7:48 am

vota ime eshte po
avatar
Ana
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Oti prej Wed Aug 11, 2010 7:52 am

une mendoj se nuk duhet ndryshuar emri
edhe pse ky forum mban emrin e deqani-ks
kjo nuk do me thon se ky forum eshte veq i deqanit po i gjithve po prejardhjen e ka prej nje antari nga deqani
kshtu qe vota ime shkon per Jo
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga *A*A*A*A*A*A*A*A prej Wed Aug 11, 2010 8:06 am

emrin e forumit po a add e forumi jo deqani-ks.all-up.com
avatar
*A*A*A*A*A*A*A*A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 33
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Arjana prej Wed Aug 11, 2010 8:18 am

jo votoj
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga C.r.b.n prej Wed Aug 11, 2010 8:24 am

Po
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 10:35 am

me sa po shihet per jo osht ka don me dal
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga DorenTina prej Wed Aug 11, 2010 11:30 am

po me ja bo ose deqani forum ja ose forum deqani....
avatar
DorenTina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 42
PIKE : 54
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Vendbanimi : Elbasan

http://www.dardania.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 11, 2010 3:07 pm

DorenTina shkruajti:po me ja bo ose deqani forum ja ose forum deqani....

dorentina flm per kshillen kjo varet nga votat e juaja .... 18656
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Atdhetarja.us prej Wed Aug 11, 2010 4:31 pm

une mendoj per jo
avatar
Atdhetarja.us
Antar
Antar

Numri i postimeve : 46
PIKE : 49
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga G_O_N_A prej Thu Aug 12, 2010 6:56 am

Jo
avatar
G_O_N_A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 8
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 08/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 14, 2010 7:31 pm

Kjo tem eshte mbyll edhe sipas votav tjuve nuk do ndryshohet emri i forumit Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 1:30 pm

jo edhe une
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 15, 2010 1:33 pm

mir shum emrin nuk dot ndryshohet per ket arsye kjo tem esht mbyllur
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Sep 14, 2010 10:10 am

Mire shume e ka emrin prefect
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 4:57 pm

flm melaqja edhe une pajtona e mendimin tend Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet te ndryshojm emrin e forumit...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi