Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Albana pozon më rroba banjo

Shko poshtë

Albana pozon më rroba banjo

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 10, 2010 7:42 pmAlbana Osmani, ka rënë gjithashtu pre e joshjes për të pozuar më rroba banjo. Në këtë foto që sjellim sot në \”Bluetooth\”, Albana shfaqet më në formë se kurrë.

Me linjat e trupit të përsosura, me rroba banjot e sezonit, nën takat e larta të sandaleve, Albana pozon tërë sharm përpara aparatit.

Suplementi gjen rastin ta përgëzojë vajzën e ekranit, për këtë paraqitje të fundit, që do të mbetet gjatë në vëmendjen e njerëzve.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi