Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Hasna këtë verë do pushoj në Shqipëri

Shko poshtë

Hasna këtë verë do pushoj në Shqipëri

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 10, 2010 7:42 pmHasna Xhukici, bukuroshja shqiptare që përfaqësio vitin e kaluar Shqipërinë në “Mis Univers 2009” aktualisht po vazhdon karrierëne saj si modele në Kinë.

Suksesin e saj deri të tanishëm përvec familjes së saj e cila e ka përkrahur shumë, ajo ia ka kushtuar atij që për të është shndërruar në një baba të dytë, Fadil Berishës dhe ka e ndjekur në cdo hap të karrierës.

Ajo prej tri vitesh është larguar nga Shqipëria dhe nga familja e saj dhe këtë verë bukuroshja Xhukici ka vendosur t’i kalojë në vendin e saj dhe pranë familjes së saj.

Do të jetë një periudhe 2 javore e jo më shumë sepse asaj i duhet t’i rkthehet jetës sdhe punës së mëparshme.(Summer Pages)
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi