Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Milla Jovovich: Të punosh me burrin forcon lidhjen

Shko poshtë

Milla Jovovich: Të punosh me burrin forcon lidhjen

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 10, 2010 7:43 pmJovovich thotë se puna e përbashkët e saj me burrin e bën lidhjen e tyre edhe më të fuqishme.

Aktorja luan rolin kryesor në filmin e burrit të saj, regjisorit Paul W. S. Anderson, të titulluar “Resident Evil” dhe thotë se përzierja e biznesit me kënaqësinë nuk e ka dëmtuar aspak martesën e tyre.

“Paul është shumë i dhënë pas punës. Ai e do atë që e bën. Ai bën diçka dhe ju dëgjoni nga monitorët, ‘Yeah!’. Kur jemi në film flasim vetëm për këtë, si ta bëmë më të mirë. Ne kemi një lidhje kreative. Ka shumë argëtim pasi çfarë lidhje do të ishte nëse ju vetëm gatuani së bashku dhe shkoni në filma çdo të premte?”, ka thënë Milla.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi