Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Probleme për filmin e Gibson

Shko poshtë

Probleme për filmin e Gibson

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 10, 2010 7:45 pmDuket se për momentin ka shumë dyshime mbi daljen e “The beaver”, i interpretuar nga Mel Gibson.

Motivet e lidhura me problemet e fundit ligjore me aktorin, i akuzuar me dhunë në familje nga ish e dashura e tij, Oksana Grigoriev.

“The Summit”, shtëpia shpërndarëse e filmit – që shënon kthimin në regji të Jodie Foster – nuk ka vendosur ende një datë për nxjerrjen e “The Beaver”./tch/
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi