Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Audicioni per filmin horror te forumit!

Shko poshtë

Audicioni per filmin horror te forumit!

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 8:36 am

Siq po e shifni ne titull te kesaj teme, ketu shfaqet audicioni per filmin me te ri te forumit, qe ende s'ja di titullin..Pra, antar te dashur, ju lutem hyni ketu me rend dhe me tregoni se qfar rroli keni qef me pas..kush hyn ketu do t'ja jepi nje rrol dhe do ta shkruj skenarin e filmit qe do ta mer os********************n

Tash me tregoni se qfare rroli keni qef te aktroni..nje rrol te banditave, te mireve, te tradhetareve apo ndjonje tjeter rrol..ne qoft se keni ndonje ide do t'ju faleminderoj shum me me tregu

Une pak pare ja nisa me shkru fillimin e filmit..tash po ju pres juve, te me tregoni per rrolet tuaj :
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Audicioni per filmin horror te forumit!

Mesazh nga Atdhetarja.us prej Wed Aug 11, 2010 4:03 pm

une dot isha personi pozitiv
avatar
Atdhetarja.us
Antar
Antar

Numri i postimeve : 46
PIKE : 49
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi