Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Po te mos isha.....

Shko poshtë

Po te mos isha.....

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 8:42 am

Po te mos isha njeri ..isha kon kafsh :p
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 12:52 pm

pot mos isha une zdot ishte kjo ky komment
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 1:52 pm

po te mos isha une kjo tem sdo te ishte
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga Netaa prej Mon Aug 16, 2010 8:55 am

pot mos isha une ne ket forum nuk dot ishte emrin netaa

Netaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 27/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 17, 2010 2:38 pm

Po te mose isha une ne furumi deqani-ks ska lezet
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga viola prej Tue Aug 17, 2010 2:41 pm

Po te mso isha un as ti sdo te dashurohesh ne mua!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 2:48 pm

po te mos isha une ti sdo te dije qka osht dashuria..
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 2:50 pm

po te mos isha une ti sdo ta kishe Zemren e thyer rose53
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 2:51 pm

po te mos isha une zemra jote do te ishte lumtur peace
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 17, 2010 5:26 pm

po te mos te isha une nuk kish pas hajgare rlmao
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 6:24 pm

po te mos isha une zdot ishim duke biseduar ne ket tem
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 18, 2010 2:48 pm

Po te mos isha une ktu nuk do te kishi pase atmosfere
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:27 am

po te mos isha une nuk dot ishte ky mesazh
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 10:52 am

po te mos isha une ne ket forum nuk dot kishte nje vajz me emrin tina
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga Arjana prej Fri Aug 20, 2010 1:50 pm

po te mos isha une nuk dot kishte lezet forumi
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga viola prej Fri Aug 20, 2010 5:48 pm

Po te mos isha un do ishte nje njeri me pak ne Bot
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 21, 2010 4:48 am

po te mos isha une emri im nuk dot ishte ne forum
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga lenti prej Sat Aug 21, 2010 3:37 pm

po ste mos isha une nuk kish pas dashuri
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:23 pm

Po te mos isha une sdo ta kishit te postuar asnje keng te Mixtapet Living your dream
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po te mos isha.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi