Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

<<*...Si te leme duhanin...*>>

Shko poshtë

<<*...Si te leme duhanin...*>>

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jun 28, 2010 6:15 am

Si fillim.......
Te lesh duhanin, eshte me e lehte, nga ajo qe mendon...
Duhani provokon varesi, dipendence fizike e psikologjike: t'a lesh kerkon vullnet e motivim, kjo dihet. Por avantazhet jane me se te dukshme...
-semuresh me pak e sherohesh me shpejt.
-ke dhembe me te bardhe e me te forte,dhe aromen e gojes shume me te fresket.
-floket dhe robat e tua, s'kane me eren e pakendshme te duhanit...
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi