Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Per qka keni nevoj ne ket moment?

Shko poshtë

Per qka keni nevoj ne ket moment?

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 8:44 am

Qka kishit dasht te keni ne ket moment ,qka ju mungon????????
Radha juaj shkruaniiiiiiii
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per qka keni nevoj ne ket moment?

Mesazh nga Atdhetarja.us prej Wed Aug 11, 2010 4:04 pm

kisha nevoj per mu lah haha
avatar
Atdhetarja.us
Antar
Antar

Numri i postimeve : 46
PIKE : 49
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per qka keni nevoj ne ket moment?

Mesazh nga Arbreshaa prej Thu Aug 12, 2010 6:51 am

ne ket moment kisha nevoj per nj got uj
avatar
Arbreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 14/07/2010
Mosha : 28
Vendbanimi : KoSova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per qka keni nevoj ne ket moment?

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 1:54 pm

per nje bukuroshe Razz
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per qka keni nevoj ne ket moment?

Mesazh nga viola prej Fri Sep 03, 2010 1:25 pm

Per shoqerin e forumit
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per qka keni nevoj ne ket moment?

Mesazh nga Linddt prej Sat Sep 04, 2010 9:33 pm

per nje shoqe qe ka postuar me lart
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per qka keni nevoj ne ket moment?

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:19 pm

kam nevoj per shoqeri
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per qka keni nevoj ne ket moment?

Mesazh nga viola prej Tue Sep 14, 2010 11:55 am

Per udherrefysin tim qe me mungn jasht mase, qe iku nga kjo jete e nuk kthehet me kurrr,dhe ai eshte Babi im!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per qka keni nevoj ne ket moment?

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 12:03 pm

Per nji dashuri
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 34
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per qka keni nevoj ne ket moment?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi