Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

falenderoj

Shko poshtë

falenderoj

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 8:45 am

e qeka ket tem e para e jemaja ne biseda

edhe kjo tem osht kshtut p.sh e shkrujm veq per antart e forumi e falenderojm njoni tjetrriinn

ja nis unee


falenderoj adminat per ket forum (Y)
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: falenderoj

Mesazh nga Atdhetarja.us prej Wed Aug 11, 2010 4:03 pm

une falenderoj akilin per ket tem
avatar
Atdhetarja.us
Antar
Antar

Numri i postimeve : 46
PIKE : 49
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: falenderoj

Mesazh nga Arbreshaa prej Thu Aug 12, 2010 6:52 am

falenderoj atdhetaren per mesazhin
avatar
Arbreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 14/07/2010
Mosha : 27
Vendbanimi : KoSova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: falenderoj

Mesazh nga No.i.d prej Sat Aug 14, 2010 10:18 am

falenderoj gjith antaret e forumit
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: falenderoj

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 12:50 pm

falenderoj te gjith antaret
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: falenderoj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi