Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Unë të jap .. Po ti çfarë më jep?

Shko poshtë

Unë të jap .. Po ti çfarë më jep?

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 8:50 am

Loja është e thjesht se cili antar/e mundet të imagjinoj me i jap ndonje antari/e diqka .Unë ju jap një përshëndetje të gjithëve nga zemra dhe një rrespektë ,të gjithëve Zoti ju bekoftë !
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Unë të jap .. Po ti çfarë më jep?

Mesazh nga Ti-n-a prej Sun Aug 15, 2010 9:13 am

une per ty e jap ket mesazh ne ket tem Razz
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Unë të jap .. Po ti çfarë më jep?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sun Aug 15, 2010 9:55 am

Unë ju jap një Pije Ti Mua Cka..?
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Unë të jap .. Po ti çfarë më jep?

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 12:49 pm

une per ty jap nje puthje Ti per mu qka
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Unë të jap .. Po ti çfarë më jep?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi