Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Urime Muaji i Shenjt I Ramazanit

Shko poshtë

Urime Muaji i Shenjt I Ramazanit

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:35 amUrime Muaji i Shenjt I Ramazanit o rob t'All-llahut! Ju Urojm Agjerim Sa Me Te Leht Dhe Mos Harroni Se Agjerimi I Cili Behet Me Gjitha Shqisat Tona Eshte Agjerim Shum Me i Plot! Zoti Kabull
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urime Muaji i Shenjt I Ramazanit

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 13, 2010 5:23 am

Urime Muaji i Shenjt I Ramazanit te Gjithe besimtarve musliman
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urime Muaji i Shenjt I Ramazanit

Mesazh nga viola prej Fri Aug 13, 2010 10:54 am

Urime ramazani si dhe agjerim te let te gjithve.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urime Muaji i Shenjt I Ramazanit

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 13, 2010 4:05 pm

Urime muaji i shenjt i ramazanit te gjith shqiptarve Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urime Muaji i Shenjt I Ramazanit

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 2:00 pm

urime gjithve muaji shenjt i ramazit
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urime Muaji i Shenjt I Ramazanit

Mesazh nga Oti prej Mon Aug 16, 2010 8:50 am

Urime Muaji i Shenjt I Ramazanit te Gjithe besimtarve musliman
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urime Muaji i Shenjt I Ramazanit

Mesazh nga Shooter-Ks prej Mon Aug 16, 2010 10:38 pm

Urime edhe juve muaji i shenjet i ramazanit
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urime Muaji i Shenjt I Ramazanit

Mesazh nga arbiosi prej Wed Aug 18, 2010 3:52 pm

urime te gjithve
avatar
arbiosi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 23
PIKE : 27
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 17/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urime Muaji i Shenjt I Ramazanit

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 10:58 am

Urime edhe nga une muaji i shenjet i ramazanit
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urime Muaji i Shenjt I Ramazanit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi