Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barcoleta +18

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:46 am

Une,I nenshkruari Penisi
,kerkoj nepermjet kesaj shkrese nje rritje te rroges time vjetore
per arsyet e meposhteme:

Une bej pune fizike.
...Une punoj ne
thellesira te medha.
Ne gjithcka qe bej,une hidhem gjithnje me koke.
Une
nuk bej pushim gjate fundjaves ose gjate diteve tjera.
Une punoj ne nje
mjedis me lageshtire.
Une nuk paguhem per kohe shtese.
Une punoj ne nje
vend te erret,me nje sistem shume te keq ajrimi.
Une punoj ne temperatura te
larta.
Une gjithnje jam I ekspozuar ndaj semundjeve ngjitese gjate orarit te
punes.

I juaji Penis

Pergjigja
I
dashur Pe-is,

Pasi shqyrtuam kerkesen tuaj per
rritje rroge, dhe pasi I morem argumentat e tua nen konsiderate, administrata
jone vendosi te refuzoje kete kerkese per arsyet e meposhtme:

Ju nuk
punoni 8 ore pa pushim.
Disa here ju flini gjate orarit te punes.
Ju
shpesh here thyeni rregulloren e vendosur nga bordi drejtues.
Ju nuk
qendroni ne vendin e paracaktuar,por endeni dhe ne zona te tjera.
Juve ju
mungon iniciativa,pasi e filloni punen vetem pasi jeni vene nen presion fizik.

Ne fund te turnit,ju gjithnje e lini vendin e punes te crregullt.
Ju
rrall here,I bindeni rregullores per sigurine vetjake,e cila kerkon veshjen e
rrobes mbrojtese.
Ju dilni ne pension perpara se te arrini moshen 65 vjec.

Ju nuk jeni ne gjendje te punoni dy turne njeri pas tjetrit,ne fund te
turnit te dites.
Dhe sikur cfare thame me larte te mos mjaftonte,ju shpesh
here jeni pare nga deshmitare okulare te hyni dhe te dilni nga vendi I punes
duke mbajtur dy qeska te dyshimta me vete.

Sinqerisht
I
juaji, Bordi Drejtues
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:46 am

Ne nje fshat ishte nje pijanec ,dhe prifti i fshatit vendosi ta ktheje ne rrugen e zotit.
E merr dhe e con ne nje kanal ku kerkon ta pagezoje , dhe fillon :
ja fut koken ne uje dhe i thote - e takove perendine?
jo i pergjigjet pijaneci
- e ...takove perendine?
jo i pergjigjet pijaneci
- e takove perendine?
jo i pergjigjet pijaneci

U merzit pijaneci dhe e pyet priftin :
A je i sigurt qe e ke fshehur ketu?
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:46 am

Ben ushtarit i vdes mamaja po nuk dinte gje. Shoku i vet qe e mori vesh
nuk ja bente zemra tja thoshte prandaj i thote oficerit qe tja jepte
lajmin e zi, por ju lut qe ta bente pak me takt se Beni ishte shum i
lidh me mamane.
Oficeri i ther...ret gjith ushtaret dhe u thote te
vihen ne rresht. Pasi vihen ne rresht oficeri u jep urdher qe te gjithe
ata qe e kane mamane gjalle te bejne nje hap para. Dhe Beni shkret ben
nje hap para kur oficeri i thote
- Ku k*r, po shkon ti o Ben .
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:47 am

Ben ushtarit i vdes mamaja po nuk dinte gje. Shoku i vet qe e mori vesh
nuk ja bente zemra tja thoshte prandaj i thote oficerit qe tja jepte
lajmin e zi, por ju lut qe ta bente pak me takt se Beni ishte shum i
lidh me mamane.
Oficeri i ther...ret gjith ushtaret dhe u thote te
vihen ne rresht. Pasi vihen ne rresht oficeri u jep urdher qe te gjithe
ata qe e kane mamane gjalle te bejne nje hap para. Dhe Beni shkret ben
nje hap para kur oficeri i thote
- Ku k*r, po shkon ti o Ben .
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:47 am

Kishin dalur te gjith burrat e katundit per ti matur penisat se cili e ka me te gjate.

Kthehet fituesi ne shtepi dhe gruaja e pyet: He burre kush e pat me te gjate?
Burrri i thot: Une
Gruaja i thot? Pse a nuk ishte prezent Osman Aga a?
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:47 am

Nje dite shabani duke folur ne internet me nje vajz e lojn me u taku ne nji lokal ku ata e kishin caktuar,edhe po e pret shabani ate vajzen,hyn vajza dhe po afrohet te shabani i cili i prezantohet vajzes"shabani" vajza po ja kthen Edita, e dite k**** masi ta tregova un...
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:47 am

Shumë sport dhe pak cigare, e këshillon mjeku pacienten, në vend se të pini një cigare hani një mollë!- Mirë i thote pacientja, por doktor 60 molla në ditë, a nuk janë pak si shumë ë ?
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:48 am

Msusja e pyt bedrijen: SA BEJNE 2+2
Bedrija: 6
Msusja: Sa
Bedrija: 6
Msusja: sa sa..
... Bedrija: 6 he ti qifsha vesht
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:48 am

Nje tip ne nje restorant porosit supe, por sapo i vjen supa i vjen shura (urina) ngaqe kishte frike se mos ja hante ndonjeri vendos nje tabele ku shruante "KAM PESHTYRE BRENDA"Kur kthet posht shkrimit te tij gjen nje tjeter ku shkruante "EDHE UNE"
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:48 am

shkon njoni n'restorant edhe i thot kamarierit qka muj me honger per 1 euro., kamarieri i thot vetem gjell prej kalit mundeni zotri., kur ja bjen gjellen kamarieri, ky tipi tu honger e gjen ni patku t'kalit n'pjat. I thot kamarierit: Qysh bre patku m'ke qit ktu qka o kjo pun kshtu?., kamarieri ja kthen: Zotri, mos dashte per 1 euro me ta pru kejt kalin a???
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:48 am

Dy Meksikan vrapojn neper ni Qytet tu gjujt me Alltia
Po ja nis njoni Menstracione menstracione!
I thot ky tjetri Ooo Budall jo Menstracion po Revolution!

I pergjigjet, o shoki spo me intereson, me randsi eshtë me pa gjak!
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:48 am

Veza magjike
Dy vllezer shpetuan te bijen e Mretit nga disa rrugace qe deshin ta dhunonin dhe mbysnin. Mreti ju dhuroi nga 3 veze magjike dhe ju tha: Keto jane veze magjike dhe para se ta thyeni e thoni deshiren dhe ajo ju realizohet...
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:49 am

Na ishin dy bisnesmena njeri Japones e tjetri Gjerman. I thote japonezi gjermanit, neve japnezet kemi shpikur telin me te holle ne bote? ou hidhet gjermani, sille tek ne ti bejme nje vrim!
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:49 am

Ishin dy te burgosu dhe nuk dini ca te benin.I thote njeri tjetrit oshoku a lozim me mitingje. Po si do lozim i thote tjetri.Po ja nje here do flas une dhe ti behu turma kurde pastaj fol ti do behem une turma. Edhe flet i pari, tjetri e degjon kur mbaron fjalimi duartroket dhe i thote: [vijon tek komenti 1 ]
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:49 am

"Mire e bere po jo aq mire po ulu tani se e kam une radhen." Sa ulet ai tjetri ky heq kemben e krevatit dhe ja fut ne koke. I bie te fiket atij shokut dhe kur zgjohet pas nja dy oresh i thote shokot. -Ore e pe gje kush me qelloi? I thote tjetri ku di gje une o vlla ti a ishe ne miting??
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:49 am

Jani i thote nje shoku i kam vra mbreme 6 mushkonja.Tre meshkuj dhe dy femra.SHoku e pyet si e di ti se ishin 3burra dhe 3 femra? Jani i pergjigjet se 3 ishin ne televizor dhe 3 te tjarat ishin para pasqyre
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:49 am

u mbajt ni garë me gjet peshkun femer nga 20 tjer meshkuj., Amerikani,. Gjermani edhe Shqiptari n'sken., te paret deshtuan, nuk e gjeten dot peshkun femer., Shqiptari pas disa prejkeve te peshqve e kap njerin edhe thot: Ky eshte femer!!! marrin e konstatojn dhe me t'vertet femer kishte qen,. kur e pyesin se qysh e dite, shqiptari pergjigjet: Kur i preka kta tjert nuk ndjeva asgje, kur e preka ket mu qu ka***.,.,!!!
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:50 am

Nje femij pyet gjyshin o gjysh me trego ndonje ndodhi nga lufta mir i thot gjyshi ishim njher 16 partizan brenda ne nje bodrum dhe na rethuan gjermanet dhe na nxoren prpara shtepis dhe 8 nga ne i pushkatuan dhe 8 i perdhunuan e pjyet cuni po ty o gjyshi te pushkatuan a po te perdhunuan mua me pushkatuan ia kthen gjyshi.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:50 am

Na ishte njehere nje burre qe i q*nte te gjitha grate e fshatit. U martua ky dhe lindi femije. U rrit djali dhe djali si babai shkonte me grate e fshatit. Sa vinte ne shtepi djali, babai i merrte ere dhe i thoshte:
- Ke qene me filanen.
- Eu - thoshte djalii.
Edhe diten tjeter prape i merr ere babai dhe i thote:
- Ke qene me filanken.
E mire gjithmon keshtu ky i ati. Njehere u nxeh djali dhe vajtie i hypi lopes. Vjen ne shtepi ky dhe babai filloi te nuhaste njehere dy here tre here spo kuptonte gje. Rri e rri dhe therret me te madhe:
- Grua xhaketen, se ka ardhur p*dh i ri ne fshat.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:51 am

Dikush kishte kryer dënimin prej njëzetepesëvjetësh burg për agjitacion propagandë. Pas daljes nga burgu gjëja e parë që kishte ndërmend të bënte ishte të kishte marrëdhënie seksuale me ndonjë grua kështu që doli në një park për të gjuajtur.... Pa një grua të ulur në një stol dhe u ul pranë saj. Papritur vjen një fëmijë dhe pyet gruan:

- Mami si jam krijuar unëë

Gruaja nuk dinte si tëa shpjegonte atë gjë

dhe aq më tepër u zu ngushtë pasi pranë saj ishte i ulur një burrë kështu që për tëa hequr qafe fëmijën i tha:

- Xhaxhi doktori më bëri një gjilpërë dhe

kështu u bëre ti.

I ish-burgosuri që po dëgjonte me vëmendje

dhe që u besoi fjalëve te gruas u kthye nga gruaja dhe i shqetësuar e pyet:

- Më fal shoqe që po të pyes, por nuk

përdoret më ajo mënyra e

vjetër
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:52 am

Nje malok futet ne universitet ..Edhe babai per ta pergezuar i blen nje thike edhe e merr me vete djali po nje dite e shet edhe blen nje ore , Pas nje fare kohe vete babai te djali edhe i thote ku e ke ate thiken e shita thote djali , bleva ore kundra ujit etj... Babai po mire ore kur te thote ndonjeri, Te Q**sha nenen ne P** cfare do i thuash ti 10 e 30 !
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:52 am

Nje cift ishin ne dhomen e hotelit.Burri i thote dashnores:-Mund te te bej nje foto lakuriqëEshte per kujtim...-Nuk ka problem i thote ajo,por dua dhe une nje foto tenden lakuriq!-Ok i thote dashnori,e do per kujtimëë-Jo i thote ajo e dua per ta zmadhuar.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:52 am

Kesulkuqja! "gjyshe sa vesh te medhenj qe paske!"-"po per te te degjuar me mire ty bija ime"-"gjyshe,sa sy te medhenj qe paske!"-per te te degjuar me mire bija ime!"yyy gjyshe sa goje te madhe qe paske!"-bija ime e dashur a e ke pare sa te madhe e ka gjyshi ë"
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:52 am

Ne nje saun dy femije shohin nje burre me bark te madh e i thone:cfare ke aty brendaë ai u thote: nje bombe! femijet: uaa sa fitil te vogel qe paska"
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:53 am

Pyet biri babane , cfare keni ju burrat poshte pantallonave i thot ëë
Babai - zogj kemi bir...
Biri- po ata qe fluturojne ne qiell cfare jane KARA a ..
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi