Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barcoleta +18

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:53 am

Nje burre ishte duke lexuar liber , edhe anash tij shtrihet edhe gruaja , edhe burri fut gishtin ne P** te gruas .. Edhe gruaja e pyet do sex ëë
Burri - jo laga gishtin per te ndrruar faqe
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:53 am

Dy shoke takohen pas nje fare kohe , edhe e pyet njeri pse me te zeza ëëShoku pergjigjet ,po se me vdiq gruaja shkoi nje xiro me kale edhe e hodhi kali ..
shoku- po ma jep mua ate kalin sa pare i do aman ...
tjetri- Jo se kam ndermend te martohem prape ..
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:53 am

Kur dalin disa punonjes te nje ndermarrje te shtunave flasin per futboll, kur dalin pergjegjesit e ndermarrjes flasin per tenis , kur dalin aksionistet e ndermarrjes flasin per golf ..
Perfundimi- Sa me lart jeni ne punen qe beni ,kaq me te vegjel jane topat qe diskutoni..
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:53 am

Ishte nje papagall dhe gjithe rruges i mburret luanit dhe i thoshte une jam trim ndersa ti je frikacak une te rraf, luani e duroj pak por s'mbajti me kupa dhe e shfryu me sa te kishte fuqi. Papagalli ra mbas njeshkembi dhe i rane te gjitha puplat.luani mendoj se kaq e pati dhe papagalli kur ne moment i thote papagalli:heme tashi ike ti tashi qe u zhvesha une
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:53 am

Dy shoke bisedonin ...- E di se gjelat kendojne kur ndonjeri thot genjeshtra ..-Po pse kendojne aq shume ne mengjes ëë
-Po se atehere shtypen gazetat !!
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:54 am

`Oshtt konn nii krimineel qee bojjkke krimee shuum edhee gatii perr qdoo mujj ee prujshinn ngjykatt:P edhee ni ditt gjykatsiii pee vett kriiminelin kjuu sa krimeett pii ban qee 3 muj rreshtt pott shohh ngjykatt:P krimineelii pjaa kthenn anii un 1 her muj po wii a tti kttuu per qdoo ditt Razz ♥️`
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:54 am

Ishin nje here , sHQIPTARI ,francezi,amerikani.. Dhe thote amerikani : kullat binjake jane 2000 metra ..Francezi: ne e ndertuam kullen eifel per nje dite ..Shqiptari : Une di njerin nga Ferzaji qe e ka k*r*n.. 30 cm ...Amerikani : une genjeva ,kullat jane vetem 300 metra ..Francezi : Dhe une genjeva , kulla eifel u nde...rtua per 1 muaj ...Shqiptari:dhe une genjeva , ai qe njof une nuk eshte nga Ferizaji , por ngaPeja
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:54 am

Nje grua plake shkon ne nje dyqan seksi. Plaka : keni vibrator? Po thote shitesi. Ja shiko aty ne krah te majte. Ja thote plaka ,ate te kuqin atje dua une. Me vjen keq i thote shitesi po ate nuk e shesim. Ai sherben per te fikur zjarrin
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:54 am

Artanikthehet nga shkolla dhe i thote te atit se ka marre 4 ne matematike.Pse? e pyet i ati.Mesuesi me pyeti sa bejne 2x3 dhe une i thashe 6Po aq bejne!Pastaj ajo pyeti sa bejne 3x2Ku mutin eshte ndryshimi?Po tamam keshtu i thashe edhe une!
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:55 am

Artanikthehet nga shkolla dhe i thote te atit se ka marre 4 ne matematike.Pse? e pyet i ati.Mesuesi me pyeti sa bejne 2x3 dhe une i thashe 6Po aq bejne!Pastaj ajo pyeti sa bejne 3x2Ku mutin eshte ndryshimi?Po tamam keshtu i thashe edhe une!
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:55 am

Policet, ne mes tjerash pajisen edhe me ora dore.Shefi i policise iu thote policeve:"Oret jane aq speciale saqe edhe mund te laheni me to",njeri nga policet parashtron pyetjen:"E ku gjendet uji i nxehet?!"
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:55 am

Katër gra erdhën në xhenet (parajsë )Xhebraili po i pyet:-Kush e ka trathëtuar burrin e vet, le të ngritë dorën.Tri gratë e ngritën, kurse Xhebraili ende komandon:- Këto të triat në xhehnem (ferr)! Po ashtu mos e harroni edhe këtë shurdhën!..
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:55 am

Kishin qenë tre shokë, dhe një dite shkojnë në një lokal për të pirë nga një pije.Njëri kërkon shfeps, tjetri fanta, kurse I treti thotë: a keni coca colë?- Kamarieri thotë jo coca colë por, koka kollë .- Ky ia kthen : e si ashtu?Atëherë edhe shoku im që e ka emrin Cali, a me thirrë kali a ??
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:56 am

Hip gruaja ne tren qe te shkonte nje nje vizite zyrtare disa diteshedhe treni si treni me posa filloi te leviz filloi te bente zhurme te madhe. Burri nga poshte po i thoshte gruas qe shikonte per dritare:
Burri: Grua shkruaj!Gruaja: Aaaaaaaaaaaaaaaa?Burri serish: Grua shkruaj!Gruaja serish: Aaaaaaaaaaaaaaaa?Burri: Grua ...q...Gruaja: Ani i dashur ani....
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:56 am

Dy polic e shohin nje te vdekur para Kuvendit KomunalPasi filloin mi shkru letrat per gjetjen e kufomes polici e pyet policinPolici i pare;qysh shkruhet bre Kuvendi komunalPolici i dyte;nuk e di po hajde poe marrim kufomen edhe po e dergoim tek posta se e di qysh shkruhet Post
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:56 am

I pandehur, keni hyre ne shtepine e tjetrit ne mes te nates kur tere bota flinte! Heren e kaluar ,zoti gjykates, me gjobitet se hyra diten . Po kur duhet te punoj?
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:56 am

Thërret biondina zjarrfikësit në telefon dhe ashtu krejt e frikësuar thotë:- Ju lutem, ejani shpejt, tek unë në banesë ka shpërthyer zjarri, po më digjet banesa!!!Zjarrfikësi:- Mirë zonjë, qetësohuni dhe më tregoni se si të vijmë deri tek ju!Biondina:- Po me atë kamionin e madh të kuq!
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:57 am

Bjen ni shqiptar pi katit t’10 me kry n’tok edhe pshton. I thojin gazetart:Qysh eshte e mundshme, a munesh me përsërit? Shqiptari:Po, veq nese m’garantoni qe prap bi me kry.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:57 am

ishe nje here nje burre qe iu kish tut gruas .gruaja gjithmon e kish pas rreh. dhe nje dite mbaSI KA HANGER MIR NJE TE RREM DHE PREJ TUTUES KA HY NEN TOVOLIN::dhe gruaj i thot dil dil e ky ja kthen o nuk dal se burri nje here fol? Razz
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:57 am

Shkon nje plake te varrezat dhe pasi nuk sheh mire po e pyte nje djal te ri i cil kalon aty pari??
Djalosh a mundesh te me tregosh se ku gjendet numri i varri 213? Aiii bre halle,pse ke dal nga aty kur nuk din mu kthy-i pergjigjet djali.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:57 am

Dasma mori fund me keng e hare,dasmoret shkuna nje nga nje,Mbeti vetem burri me nusen,Ai po e kap per Dore e po e pyte;A u merzitet qe e le nenen?Nusja: me shum u merzita qe gjeta tenden Razz
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:57 am

Disa njerez e kishin pas pyet Nastradinin: A fluturon devja? Nastradini iu pergjigjet: Po, veç duhet me gjet budall qe e besojnë!
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:57 am

Burrat e martuar jetojnë më gjatë se burrat beqarë, porburrat e martuar dëshirojnë shumë më tepër të vdesin
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:58 am

Shkon hasani te doktori dhe i ankohet:- Doktor, po kollitem, teshtij, mezi po marr frymë.- E pyet doktori:- A ka pas dikush në familjen tuaj TBC?- Jo valla, por mixha jem Hyseni ka pas një BMW?
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 9:58 am

Gruja duke shikua nje emision per gjellberesi ,burri i thote,cka i shikon kot o grua kur ti ashtu ashtu nuk din me ba me hanger.Gruja ja kthen po ti pse i shikon pernatefilmat porno ? Razz
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi