Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barcoleta +18

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 10:10 am

Nje burre e pyet shokun e vet:a ke autoritet mbi gruan. ai pergjigjet se po.po si?une i kerkoj uje te nxehte dhe ajo ma sjell me vrap.po çe do ti ujin e nxehte.po pse ore , a lahen enet me uje te ftohte ?
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 10:10 am

Ishin 3 burra qe po flisnin per seksin. Mua me pelqen ta bej nga para se shoh gruan si kenaqet thote i pari. I dyti tha: -Mua me pelqen te jem poshte se i shoh gjoksin. I treti tha: -Une e bej nga prapa. E cfare sheh e pyeten shoket? Heren e fundit pashe Milan-Inter!
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 10:10 am

I tote plaka plakut :- E sheh. Une akoma mund te shtrihem ne shpine dhe te ngre kembet.- E di, ia kthen plaku - mundem dhe une, por kush do na qi se ?
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 10:10 am

Me thote nje mik nje dite:- E ke lexu ne gazete? Cdo shqiptar ka mesatarisht 8 femra me te cilat ben seks para martese!Une u habita. I thashe:- Eu!? Sic duket paska qi dikush dhe ne emer timin!!!
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 10:10 am

Flejne dy shoke ne nje krevat. Aty nga mesnata zgjohet njeri, po s'flinte as tjetri.- Cfare je duke bere mo?- Po i bi me dore!- Qejf, e?- Jo dhe aq.- Ehe, kuptoj. Po pse s'provon t'i biesh atij tendit, e te me lesh timin rehat se du te flej gjume?!
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 10:10 am

Burri dhe gruaja kishin vendosur qe do benin dashuri vetem ditet me r,dhe keshtu pyet burri gruan _-o grua cdite eshte sot? -ajo pergjigjet-e DRIELE more burre .
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 10:11 am

Burrat zgjohen po aq të pashëm sa ç´ishin kur u futën
në shtrat.
Gratë në një farë mënyre përkeqsohen gjatë natës.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 10:11 am

BASHKIMI I GJËRAVE NË JETË

Burrë i mençur + grua e mençur = romantikë
Burrë i mençur + grua jo e mençur = shtatzaní

...Burrë jo i mençur + grua e mençur = aferë
Burrë jo i mençur + grua jo e mençur = martesë
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 10:11 am

Si lahet gruaja:

1. Zhvishet dhe i fut teshat në koshin e teshave për tu

larë duke i ndarë në mënyrë të prerë të bardhat nga ato
...
me ngjyra.

2. Ecën drejt banjos me rrobdishamin e saj. Sapo sheh

burrin/fejuarin, mbulohet mirë dhe kyçet shpejt e

shpejt në banjo.

3. Ndalet përpara pasqyrës dhe analizon fizikun e saj.

Tërheq barkun si për t´ia plasur sadopak në një farë

mënyre në fytyrë burrit/fejuarit ato fjalët që i thotë

mbi se sa e shëndoshë është.

4.Kërkon një peshqir për fytyrën, një për krahët, një

për këmbët, një për kurrizin dhe një sfungjer.

5. Futet në dush kur uji është nxehur sa duhet.

6. Lan flokët me një shampo që ka si lëndë të parë

avokadon dhe qumështin dhe me 83 vitamina.

7. Lan përsëri flokët me një shampo tjetër që ka si

lëndë të parë avokadon dhe qumështin dhe me 83 vitama.

8. Hedh mbi flokë një ballsam prej bimësh tropikale dhe

u bën masazh për 10 minuta të tëra. 9. Fërkon fytyrën

me një sapu pjeshke me manaferra derisa faqet të bëhen

prush të kuqe.

10. Fërkon pjesën tjetër të trupit me një sapu prej

fruta kokoje dhe luleshtrydhesh.

11. Xhindoset si e tërbuar kur burri/fejuari hap çezmen

sepse bjen presioni i ujit të dushit.

12. Mbyll rubinetin dhe del nga dushi.

13. Fshihet me një peshqir me përmasat e Afrikes. 14.

Lyhet me një krem rigjallërues, përforcues, regjës dhe

hidratues për 15 minuta të tëra.

15. Heq qimet nën sqetullat dhe nga këmbët. Mendon për

një kohë të gjatë mbi mundesinë e rruarjes së pjesëve

intime të trupit...

16. Kërkon me një përqëndrim të mprehtë nëpër tërë

trupin për puçrra ose ndonjë gjë të tillë dhe pasi i ka

gjetur i shtrydh me thonj ose i heq me piskatore.

17. Del nga banjo.

18. Sapo sheh burrin/fejuarin, mbulohet mirë dhe futet

në dhomën e gjumit ku kalon një orë e gjysëm duke u

veshur.

Si lahet burri:

1. Zhvishet ndërsa është akoma në shtrat dhe i hedh

përtokë teshat.

2. Ecën lakuriq drejt banjos, nëse sheh gruan/fejuaren

e tij i tregon me krenari zorrën e tij duke bërë si një

trumpetë e zhurmshme.

3. Ndalet përpara pasqyrës për të analizuar fizikun.

Tërheq barkun. Vështron me krenari përmasat e bilushit

të tij, krruan koqet dhe u merr erë duarve për herë të

fundit para se të lahet.

4. Futet në dush pa pritur të vijë uji i nxehtë.

5. Fërkon fytyrën me sapunin e parë që i zë dora. 6.

Qesh si i marrë kur sheh se si shkundet nga presioni

zorra e ujit që sapo kapi në dorë.

7. Fërkon koqet dhe bythën, duke pasur kujdes të lërë

ndonjë qime në sapun.

8. Lan flokët me cilëndoqoftë shampo (shpesh

ngatërrohet dhe përdor ilaçin për pjesët intime të

trupit të gruas/fejuarës)

9.Shurron në dush duke bërë si të ishte Guliveri duke

shuar një zjarr në botën e Liliputëve.

10. Del nga dushi. Nuk e vë re ujin që është përhapur

gjithandej nëpër banjo.

11. Nuk krihet.

12. Fshihet pak.

13. Shikon përsëri veten në pasqyrë duke bërë sikur po

i qëllon një helikopteri me një revole.

14. Del duke lënë të qullur të tërë dyshemenë e banjos.

15. Kthehet në dhomën e gjumit me një peshqir duarsh

përpara. Nëse sheh gruan/fejuarën heq peshqirin dhe i

tregon me krenari zorrën e tij duke bërë si një

trumpetë e zhurmshme.

16. Hedh peshqirin e lagur të duarve mbi shtrat dhe

vishet brenda dy minutave.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 10:11 am

Me ni restoran pe vet myshterija:
- Shka kenin për drek.
- Viq ni moment – i thot kamarieri.
- Ani bjermi dy momenta edhe ni jogurt
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 13, 2010 5:32 am

Ni qik jo virgjine pe lut nanen me i nimu diten e marteses e pyt per kshill i thot ta shti ni kumull ne p.. ajo e shtin edhe masi te bajn sex flejn qohet mengjes kjo qika shkon te nanae vet tu vrapu i thot e kish hanger kumllen burri qa meba tash eii mos u brengos qika jem se babi jot e ka hanger ni boston;)
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 13, 2010 4:10 pm

hahha flm shumm tmira te gjitha
melaqje shum e tren kjo barcoleta jote flm
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi