Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

a jeni i martuar me ndonje kand

Shko poshtë

a jeni i martuar me ndonje kand

Mesazh nga DorenTina prej Wed Aug 11, 2010 11:26 am

a jeni i martuar me ndonje kand
ketu ne ket tem mun te leni komentin e juar
avatar
DorenTina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 42
PIKE : 54
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Vendbanimi : Elbasan

http://www.dardania.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a jeni i martuar me ndonje kand

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 11, 2010 3:13 pm

jo sjom i martuar cry
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a jeni i martuar me ndonje kand

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Thu Aug 12, 2010 4:27 pm

Si a Jemi maRtuar ndoshta Shaka Po i Kom Then DikujT ....Se Wertet te Martrohem Me Konor Jo heheheheheh Pyetje Interesat/Qesharkee
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a jeni i martuar me ndonje kand

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi