Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

a jeni i martuar me ndonje kand

Shko poshtë

a jeni i martuar me ndonje kand

Mesazh nga DorenTina prej Wed Aug 11, 2010 11:27 am

a jeni i martuar me ndonje kand mund te leni pergjigje
avatar
DorenTina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 42
PIKE : 54
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Vendbanimi : Elbasan

http://www.dardania.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a jeni i martuar me ndonje kand

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 11, 2010 3:12 pm

jo bre kurkush spom don sad
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a jeni i martuar me ndonje kand

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 1:53 pm

qe une hahahah
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a jeni i martuar me ndonje kand

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 1:57 pm

hahah jo bre sjam i ri jam hala
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a jeni i martuar me ndonje kand

Mesazh nga BeLti prej Sun Aug 15, 2010 6:44 pm

jo
avatar
BeLti
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010
Vendbanimi : Mitrovicë

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a jeni i martuar me ndonje kand

Mesazh nga princ of persia prej Sun Aug 15, 2010 6:50 pm

jo
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a jeni i martuar me ndonje kand

Mesazh nga Linddii prej Sat Aug 13, 2011 3:31 pm

HAHAHHAHA So ren tmartumi bre Razz
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a jeni i martuar me ndonje kand

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi