Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Muaji I Ramazanit

Shko poshtë

Muaji I Ramazanit

Mesazh nga DorenTina prej Wed Aug 11, 2010 11:32 am

Muaji I Ramazanit
Hej JU besimtar te ALLAHUT.xh.nehu Vellezer dhe Motra Musliman/e per te gjithe URIME Ky MUAJ i Shejt RAMADAN...Allahu qofte me ju gjate gjithe axherimit dhe lutjeve tuja... Ju begatoft shendetin, pasurin, dhe familjen, E ne pergjithesi BOTEN SHQIPTARE pa dallime feje...AMIN

Mos harroni qe "Iftarin dhe Syfyrin" te ndani me kojshin,dhe ta shtrini doren mbi JETIMAT dhe mbi te VARFERIT...Se padyshim çe ALLAHU.Xh.nehu do ju SHPERBLEJE me te mirat e veta nji dite!!!

Prandaj BEKUAR qofshi gjithe ju çe keni URUAR dhe pershendetur njeri-tjetrin ne kete MUAJ te shejt RAMADAN.

Ku do çe jeni....Ju pershendes nga "zemer shqiptare"PAQE
Natyra!
avatar
DorenTina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 42
PIKE : 54
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Vendbanimi : Elbasan

http://www.dardania.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Muaji I Ramazanit

Mesazh nga DorenTina prej Wed Aug 11, 2010 11:33 am

Urime Vellezer dhe Motra Muaj i shenjet i Ramazanit,,,,,Ju uroj te gjith besimtar/e ket Muaj dhe te gjith ata qe jan duke Agjeru ramazanin Ju uroj Agjerim te leht ALLAHU.xh.nehu Jau lehtesoft agjerimin,,,,,,
avatar
DorenTina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 42
PIKE : 54
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Vendbanimi : Elbasan

http://www.dardania.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Muaji I Ramazanit

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 11, 2010 3:08 pm

Urime edhe ty dorentina muaji i shenjet i ramazanit
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Muaji I Ramazanit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi