Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kastro Zizo me të dashurën në Tokio

Shko poshtë

Kastro Zizo me të dashurën në Tokio

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 11, 2010 3:40 pmKastro Zizo, duket se ka nisur një jetë të re shpirtërore, pak muaj pas divorcit të zhurmshëm.

Ai ka krijuar një lidhje të re me një vajzë italiane, që s’është në botën e muzikës, pasi është me profesion arkeologe.

Pas dy muaj lidhjeje, e dashura i ofron një udhëtim në Tokio.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi