Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ashley Judd fanse e terapisë psikike

Shko poshtë

Ashley Judd fanse e terapisë psikike

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 11, 2010 3:41 pm

Judd është fanse e terapisë psikologjike. Aktorja e filmit “Double Jeopardy”, e cila isthe futur në një qendër trajtimi psikik në 2006, thotë se ajo do të ishte shumë keq nëse nuk do të ishte pajtuar të ndjekë terapi për depresionin.

Është gjëja e dytë më e rëndësishme në jetë. Depresioni është problemi më i madh në Shtetet e Bashkuara.

Vetëvrasja është një epidemi në mesin e të rinjve; është arsyeja kryesore e vdekjes. Përvoja ime ishte pozitive”, ka thënë aktorja.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi