Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Afërdita Dreshaj frigohet nga kali

Shko poshtë

Afërdita Dreshaj frigohet nga kali

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 11, 2010 3:42 pmAfërdita Dreshajn, shqiptaren nga Mali i Zi, shumë nga lexuesit tanë të bluetooth, e njohin si fotomodele, këngetare, shoqëruesen e parë të Miss Shqipëria 2007 dhe mbi të gjitha, si të fejuarën e këngëtarit maqedonas Shpat Kasapi.
E njohin edhe si këngëtare, por vetëm me pak repertor në këtë zhanër.
Aktualisht, Afërdita 22 vjeçare qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku po korr sukses të padiskutueshëm në fushën e modës.
Këtë gusht shqiptarja Afërdit, është zgjedhur në kopertinën e Styleline, revistën e modës që botohet në SHBA.
Në një set fotografish shumë të veçantë. Afërdita Dreshaj gjendet mbi kalë, dhe pozon me veshjet e reja për këtë rast. Ajo nuk i njeh ata. Nuk ka hipur ndonjëherë mbi kal përveç këtij seti fotosh dhe për më tepër, është tepër e frikësuar prej tyre.
I janë dashur shumë ditë punë Afërditës që të mësohet me kalin, aq më tepër, që do të ishte imazhi i revistës “Styleline” dhe patjetër duhet të mësonte kalërimin, të paktën për disa shkrepje fotosh. (Bluetooth)

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi