Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ndahen cmimet “Teen Choice Awards 2010”

Shko poshtë

Ndahen cmimet “Teen Choice Awards 2010”

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 11, 2010 3:43 pmFilmi “Twilight”, futbollisti britanik David Bekam, aktorja Sandra Bullok kryesojnë listën e të nderuarve me cmim në “Teen Choice Awards 2010”.

Evenimenti është zhvilluar të dielën në Los Anxhelos me prezantimin e këngëtares Kety Perry dhe 4 anëtarëve të komedisë Glee, dhe u transmetua mbrëmjen e së hënës në televizionet amerikane.

Aktorja Sandra Bullok u ngjit në skenë për të marrë çmimin si aktorja më e mirë për filmat dramatikë për rolin e saj në filmin që i dha dhe çmimin Oskar.
Kërcimtarët, protagonistë të filmit Steep Up 3D zbavitën audiencën me lëvizjet e tyre profesioniste dhe hedhjet në ajër.

Vetë prezantuesja Kety Perry fitoi çmimin “Choice music single” për hitin Californian Girls. David Bekam u ngjit në skenë bashkë me 3 djemtë e tij për të marrë çmimin Choice Male Athlete award”.
Spektakli “Teen Choice Aëards 2010” ka marrë 85 milionë vota online këtë vit nga adoleshentë të cilët kanë mbështetur yjet e tyre në kinematografi, muzikë, televizion, sport dhe modë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi