Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tuna dhe Dafina së bashku në një klip

Shko poshtë

Tuna dhe Dafina së bashku në një klip

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 13, 2010 3:50 pmVideoklipi më i ri në industrinë e muzikës kosovare quhet “Vibe”, që shfaq për herë të parë një bashkëpunim të pazakontë, bëhet fjalë për dy nga këngëtaret më tërheqëse të skenës muzikore kosovare, Tuna dhe Dafina Zeqiri, të cilat së bashku me reperin 2po2 lansuan klipin e këngës më të re.

Klipi është bërë nga produksioni “Entermedia”, që ashtu si dueti që është i jashtëzakonshëm, ka vënë në pah skena interesante, me Tunën që paraqitet seksi si gjithmonë, por me një ndryshim te Dafina, e cila paraqitet totalisht zeshkane dhe me një stil ndryshe.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi