Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershkruani veten me 5 fjale .?

Shko poshtë

Pershkruani veten me 5 fjale .?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sat Aug 14, 2010 9:13 am

Duke pire kafe
Duke degjuar muzike
Duke postuar ne forum
Duke menduar per dicka
Duke fol ne telefon
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani veten me 5 fjale .?

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 14, 2010 10:04 am

duke degju muzik
duke postu ne forum
duke fol ne msn
duke mendu per ...
duke fol me 1 shok se kom qitu ngat
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani veten me 5 fjale .?

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 1:48 pm

duke shiku
duke degju muzik
duke pir kaffe Razz
duke fol ne tel
duke kesh..
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani veten me 5 fjale .?

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 1:51 pm

Duke nejtur ne net
Duke pir qaj
Duke Fol me shok
Duke postuar
Duke degju muzik
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani veten me 5 fjale .?

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 12:11 pm

ToLerante
Nervike
Kokeforte
Sinqert
SingeL
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 34
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruani veten me 5 fjale .?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi