Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ju intereson e kaluara e partnerit/es?

Shko poshtë

Ju intereson e kaluara e partnerit/es?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sat Aug 14, 2010 9:17 am

Po me intereson sepse ashtu kuptoj me shume mbi te!!
duke qene se nuk besoj ne ndryshim tek njeriu, ateher ngjarje te se kaluares mund te me sherbejne per te kuptuar me shume ne te ardhmen... ''mask''
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju intereson e kaluara e partnerit/es?

Mesazh nga Goni-13 prej Sat Aug 14, 2010 8:14 pm

shum pytje
avatar
Goni-13
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 8
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju intereson e kaluara e partnerit/es?

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 12:55 pm

nermal se po
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju intereson e kaluara e partnerit/es?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi