Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cila eshte menyra me e mire per te thene te dua....?

Shko poshtë

Cila eshte menyra me e mire per te thene te dua....?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sat Aug 14, 2010 9:20 am

MIendimi imi eshte shprehur me fjal me veprime,gjeste ska menyr te percaktuar
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila eshte menyra me e mire per te thene te dua....?

Mesazh nga Goni-13 prej Sat Aug 14, 2010 8:13 pm

mendimi im esht tja shpreh me dy fjal te dua
avatar
Goni-13
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 8
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila eshte menyra me e mire per te thene te dua....?

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 12:54 pm

une mendoj se duhet pak me rrotlla
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila eshte menyra me e mire per te thene te dua....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi