Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?

Shko poshtë

A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?

31% 31% 
[ 4 ]
69% 69% 
[ 9 ]
 
Totali i votave : 13

A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 7:44 am

A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?

Mesazh nga FiToSsS prej Tue Jun 29, 2010 7:56 pm

Unë mendoj se nuk ka te drejt si qika dhe djali
avatar
FiToSsS
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 22
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 28/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?

Mesazh nga princ of persia prej Thu Jul 01, 2010 3:22 pm

Une mendoj se nuk kan te drejt si qika edhe djali
djali ka disa perpasi ne jet ma shum se qika
po shihet edhe rezultati Very Happy
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?

Mesazh nga j.e.t.a prej Thu Jul 01, 2010 5:31 pm

une mendoj se kan te dretj si djem edhe qikat
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?

Mesazh nga tessa prej Thu Jul 01, 2010 6:53 pm

une pajtohem plotsisht me jeten 8)

tessa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 17
Popullariteti Popullariteti : 5
Data e regjistrimit : 28/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?

Mesazh nga Amore prej Thu Jul 01, 2010 10:55 pm

Pershendetje nga une ,,mendimi im eshte se jan dy gjera te kunderta se smundemi ne te llogjikojme si mashkulli edhe skan te njejten liri se po te kemi liri eshte prishur bota me kohe haha
avatar
Amore
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 5
Data e regjistrimit : 01/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?

Mesazh nga BesSa prej Fri Jul 02, 2010 1:51 pm

po shihet edhe votat a kan a skan te drejta

BesSa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?

Mesazh nga gressa sweet prej Sat Jul 03, 2010 5:08 pm

po nermal kan te drejta te njejta sipas mendimit tim

gressa sweet
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 03/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 05, 2010 9:31 am

skan...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?

Mesazh nga Ti-n-a prej Wed Jul 07, 2010 6:25 pm

une mendoj po edhe jo
ndisa raste po ndisa raste jo Very Happy
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte e drejte qe djali dhe vajza te kene te njeten liri veprimi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi