Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ermal Fejzullahu

Shko poshtë

Ermal Fejzullahu

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sat Aug 14, 2010 9:47 am


Datelindja: -23 Gusht 1987

Ermal Fejzullahu ka lindur ne 23.08.1987 ne Prishtinë,Kosovë!Ermali filloj karieren qe i vogel dhe tani ka arritur shume sukses.Krejt i voglel bukurosh talent muzikal është ma i popularizuar prej kengtarve shqiptar ne kete bote.Ermali është djali i Sabri Fejzullahut,qe është një artist i popularizuar dhe shume kengtari i njoftun ne historin e Kosovës.
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 14, 2010 8:40 pm

flm
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Shooter-Ks prej Sun Aug 15, 2010 8:13 am

thnx per biografin melaqe
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ermal Fejzullahu

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sun Aug 15, 2010 9:48 am

Deqani Ks sps Shooter-ks Nothing
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ermal Fejzullahu

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 1:57 pm

po i mir osht bre edhe flm per bion melaqe
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi