Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

prsh te gjith antarve te forumit deqani-ks shpresoj se do te kalojm mir

Shko poshtë

prsh te gjith antarve te forumit deqani-ks shpresoj se do te kalojm mir

Mesazh nga Shooter-Ks prej Sun Aug 15, 2010 8:11 am

prsh te gjith antarve te forumit deqani-ks shpresoj se do te kalojm mir
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: prsh te gjith antarve te forumit deqani-ks shpresoj se do te kalojm mir

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sun Aug 15, 2010 9:45 am

Peshedetjeee gjith antarve te forumit deqani-ks shpresoje qe me se pari te jane mire te gjithee qe e mira te mbizotroj tek juu.....
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: prsh te gjith antarve te forumit deqani-ks shpresoj se do te kalojm mir

Mesazh nga Ti-n-a prej Sun Aug 15, 2010 10:44 am

edhe une ju prsh te gjithve ...
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: prsh te gjith antarve te forumit deqani-ks shpresoj se do te kalojm mir

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi