Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

pershendetje per antaret online

Shko poshtë

pershendetje per antaret online

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 15, 2010 11:00 am

pershendetje per antaret online
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Ti-n-a prej Sun Aug 15, 2010 11:02 am

prsh deqani-ks edhe melaqes
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 1:59 pm

pershendes akilin
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:00 pm

pershendetje per lentin
si lenti si ja kalove ne pushime ?
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Aug 16, 2010 4:59 pm

pershendetje per antaret online
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 16, 2010 5:45 pm

pershendetje per violen ...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Shooter-Ks prej Mon Aug 16, 2010 10:38 pm

persh per black antarin online
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Linddii prej Mon Aug 16, 2010 10:54 pm

hahha te pershendess edhe une ty Shoter bananarocker
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 16, 2010 10:55 pm

persh per black angel
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Linddii prej Mon Aug 16, 2010 10:57 pm

Pershendetje shko per Admin qe ka shkru me lart
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 16, 2010 11:18 pm

persh se ika ntm
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 1:54 pm

Pershn.. per gjith antaret online : melaqen violen dhe black angel
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 17, 2010 4:44 pm

pershendetje krej qe jan online
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 7:11 pm

pershndetje edhe ty lenti
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 18, 2010 9:00 am

persh per antaret se jan online per melaqen edhe per black angel
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:31 am

pershn... per black angel
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Linddii prej Thu Aug 19, 2010 10:33 am

pershendetje edhe per ty Admin
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:34 am

flm per pershn..
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 10:59 am

Pershendetje per gjith antaret online
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Linddii prej Thu Aug 19, 2010 11:00 am

tina po te pershendes ehde unee se veq une e ti jem online per moomentin ne forum
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 11:10 am

flm edhe une po te pershendes black
si po kalon ?
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 31, 2010 9:24 pm

prshn... linndy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per antaret online

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi