Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kush do e fitoje kete kupe boterore?

Shko poshtë

Kush do e fitoje kete kupe boterore?

63% 63% 
[ 5 ]
0% 0% 
[ 0 ]
13% 13% 
[ 1 ]
13% 13% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
13% 13% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 8

Kush do e fitoje kete kupe boterore?

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 7:48 am

Kush do e fitoje kete kupe boterore?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush do e fitoje kete kupe boterore?

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 10:30 pm

Gjermania
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush do e fitoje kete kupe boterore?

Mesazh nga princ of persia prej Thu Jul 01, 2010 3:17 pm

Bravo no.i.d se edhe une jom
me gjermani
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush do e fitoje kete kupe boterore?

Mesazh nga j.e.t.a prej Thu Jul 01, 2010 5:32 pm

Argjentina ka me fitu Very Happy Very Happy
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush do e fitoje kete kupe boterore?

Mesazh nga tessa prej Thu Jul 01, 2010 6:56 pm

une jom kon me itali
po ajo hupi une mendoj se ka me fitu Brazili

tessa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 17
Popullariteti Popullariteti : 5
Data e regjistrimit : 28/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush do e fitoje kete kupe boterore?

Mesazh nga Luani-N prej Sun Jul 04, 2010 6:59 pm

Gjermania
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush do e fitoje kete kupe boterore?

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 05, 2010 9:33 am

mvjen mir se mas shumti paska me Gjermani :shock:
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush do e fitoje kete kupe boterore?

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Thu Jul 15, 2010 9:50 am

spanja
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush do e fitoje kete kupe boterore?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi