Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dafina Rexhepi - Ne Piken Zero

Shko poshtë

Dafina Rexhepi - Ne Piken Zero

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 1:01 pm

Teksti i kenges:
"Dafiniest" 2010

She's a lollypop3x
baus
Nuk ka pse zgjat me shume
te kam me ke u zum
sa here qe flasim bashke me pelqen edhe me shume
eshte koha per neve
per next step
mendjen time me merr
po shume qka me jep

Ref:
mendjen ma merr
Me kthen ne piken zero
style shum ndryshe
veq po me afroonaa
Buza jote shijen si llollypop
Qe e provoj
Dance flow!
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi