Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mc Kresha Feat Lavda - Rollin

Shko poshtë

Mc Kresha Feat Lavda - Rollin

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 1:01 pm

Teksti i kenges:
"Patikat E Mija" 2010

nisna veq per trip me dal dika qytetit mobilin kuleten qa um vyn i kom me veti, keejt cool po prap s po di njeri jom lodh tu ec kam e tu m pjek dielli ,joo ksaj here jom ne kerr me haverin, e qeli deren syzat n syy lshoma klimen shum nxeht boma dimen po du me ni veten sikur babadimen ,pi shoh dostat prej kerrit um fillin,
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi