Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tds Feat Abstract - Spermnevojli

Shko poshtë

Tds Feat Abstract - Spermnevojli

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 1:02 pm

Teksti i kenges:


I
Ne takimin e parë të kam thene
se pa të nxënë nuk kam me t'lënë
kallxom kur ski urinë n'vagin
dy gishta me ti shti a bon
hej hanem , xhanem rapid nuk t'kap te tanen
hajde iqum per kafjallëm
ah
ik more se krejt budall te koke
se kom gjith bajram se kisha hangër
veq bakllav e torte
isha bo teper i trash
kisha shtu killazh
me ec 10 meter mu kish
mu kish dok qe kom bo kilometrazh
ik po ma bon mut qyrr
nese une jom qyrr e ti hotel
t'kisha konsideru hotel pa asni yll
hajde kur iqem na
e n'japoni si pershendetje e kan kono chi bah
edhe 'kto' pidhat n'sabah
e kan me kon u qiva
dhipat i iqem ja rritim famen
a e ki dallu pse pidhat ecin gjith tetshe
se cicat ja marrin anen

o mama qet cic se rash ja qiva ropt


McMix

II

N'takimi e dyt pata dal mas tushit
dokna manjak i seksit qe ngan mas mushit
se n'takimin e parë pata dal klloshar
njonen dorë n'krah t'saj tjetren n'kar
lojen mat let qe e lujshim me to
mi kapke qoket e lujshim pingpong ohh
kadal se qetash shum mi ki prek
kur ja nisi mu desh per fund ti lo brekt
ti bertet ëhh. un?7 boj yeah
kjo ndodh kur culla jem trupin ta prek
tash ta boj tung kejt ka marr fund
un e kry spechtah ty t'hin tjetri rund
se qa lyp ti lyp gjith sperm
ty t'vjen trova tash e qeli nja tre


Refreni :

Kurv'a' ftyres don sperm
kurv'a' bothve dojn sperm
kurv'a' gojes don sperm
qa na lypin kurvat ? sperm sperm


Refreni :

Kurv'a' ftyres don sperm
kurv'a' bothve dojn sperm
kurv'a' gojes don sperm
qa na lypin kurvat ? sperm sperm


III

Dhoma numer 6 n'katin e tret
thirrum kur t'vjen un t'pres pa brek
'onat' qkemi per drek
kom kar qe t'hin pa prek
a ki naj sen tjeter mem vet
nese jo lem po du me ta regj
e di qe pe lyp
e ki prej urines
nqoftse je e keqe ta ngjes n'ftyr posterin e Eva angjelines
mos e thuj as ni fjal se spo muj met duru
e kom marr telefonin e dostit me kamer met inqizu
se skom rrugdalje tjeter dostat per mem besu
nese qihesh mir besom kom met feju


IV

Jom birshpusi in da pussy gjuj
sperm ma fort se fishek prej uzi
pa brina t'lopes m'gjen tu ja sill shoqes
du me nxon n'qysh t'sobes me ti hi kar thobes
xhenifer lopez me ftyr t'sllobes
jom lodh tu hup kalori veq me dorë
majt n'qofse m'refuzon ftyra jote o e njejt
me karin tem t'ajt sperm
t'lodhi kom kar me madhsi stupc bejsbolli
na u qky kondomi e papritshmja na ndoshi
doktor majt trajneri qel ekip futbolli 11 veta dosti

Refreni :

Kurv'a' ftyres don sperm
kurv'a' bothve dojn sperm
kurv'a' gojes don sperm
qa na lypin kurvat ? sperm sperm


V

Ademi e Eva - Adami e Hava
o badihava qe pi ju kallxoj juve qysh u kon pralla
ne fillim zoti e boni mashkullin
mashkulli i binte me dorë tani ideja ma e mir
me qu ni jashtëtoksor qe forcen fizike mashkulli mos me perdor
tash po thu qe sdo me ma marr n'goj-ojoj
me re pidha me qi pidha mdoket si loj-ojoj
si qen prej zinxhirit e lshoj karin prej zavoj-ojoj
kuku t'kafshoj-ojoj
sa her t'vjen kari jem ki me hi n'paranojë
mas ni ture ma bon mo sduroj-ojoj
kurvo e keqe moj-ojoj
sperma shkoj-ojoj

Refreni :

Kurv'a' ftyres don sperm
kurv'a' bothve dojn sperm
kurv'a' gojes don sperm
qa na lypin kurvat ? sperm sperm sperm
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi