Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Xhema Aka Jemayli - Ti Je Sexy

Shko poshtë

Xhema Aka Jemayli - Ti Je Sexy

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 1:02 pm


Teksti i kenges:


hajde miss ti luj pa u ndal dridhma belin ti ket nat ti je sexy kur po kcen ti me dogje ne ket ven 2x

saher qe te shoh nese prek shikimi me djeg sikur flak nuk mund te ri rahat qik mu ke be ba merrak du te preki vetem pak do ti puth ato buz se ti kam merak ta ni zemren qe te ban rak te tak hap mas hap afrohu ti pak ma ngat mos me rri aq larg eja te kercejm neket akcejm nuk te lo ma rahat mjaft je lazdru mjaft mke trenu belin tu e shplu trupin te dredhu dridhe baben plak pesh ti ma ke qu qik me det per mu qka je tu menu

hajde miss ti luj pa u ndal dridhma belin ti ket nat ti je sexy kur po kcen ti me dogje ne ket ven 2x

hajde pra miss miss bema ni kiss kiss afroma trupin tend ta forkoj ni gjin gjin veni si tqohet do tgrantohet per ty se vetem per ty kam hip hop rnb me ngadal at bel tani ti lujma dridhmi sot ty ata 2 llokuma nasty tisp tani un pres ngat ti qin per qin se qo rnb se me ket style ti shkon shum mir trupin kurr ta shoh sa e ke te mir ti je missy sexy bomba mamadill ose trupin do ma kona

hajde hajde dridhe ti
lujem lujem ti

dridhe dridhe

hajde miss ti luj ma u ndal dridhma belin ti ket nat ti je sexy kur po kcen ti me dogje ne ket ven 4x
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi