Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Big Wolf Feat Bonsaton - Qeshtu Osht

Shko poshtë

Big Wolf Feat Bonsaton - Qeshtu Osht

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 1:04 pm

Teksti i kenges:


Intro:
Yeaah Yeahh
2010 2010 Edhe 1sen per jeet
yeah BiG WoLF A.k.a Psychopath
Qeshtu Osht Yeah

Rep.1

Jeten tem njejt e shoh sikur ni glob
athu qikjo qajo bot athu qe pe shoh un sot
eyy qa o ka bohet durohet e nuk dorzohet
i miri me vepra gjall i keqi per engjull nuk gzohet
s'jan don t'miren sikur t'keqen i keqi rritet me dreqen
pidhat idhnohen 2muj mas 2muje bitchat nreqen
a ki inat maje inatin tjeter kaah
mos kallxo inat me to qe gjeth i ki ardh gjynah
puna punes te un puna te ti xhelozia dhuna
rapin tem ti e lyp vet shoki me zor nuk ta pruna
mos fol sene pa nevoj mos um vet si to kur knon
po knon kur smun me knu pse po knon ti me pishmon
leje qe uki ku oo leja uki vet e bon
1dekad ala vullneti si hera par n'Microfon
veq emocion nuk kom per me parandjej e ndjej
kur um ngon nuk tvyn clipi i sheh senet si un knej

Reff. 2x BonSaTon

Nese du me bo e boj ' s'nalna
nese njher gaboj ' falna
qeshtu osht rob i zotit
me ty sun po qmallna

s'ka met mi besu kerkujt
krejt rrena sot
sa her shkruj gjeth jom bind
qe egziston veq ni zot

Rep.2

Kalle qirin nale driten e kush po ta hup meriten
kallxo kush po ta nal ty priten mos u dorzo se tjert habiten
me ni koh tem me ni koh tone s'kan mujt me ndodh senet e njejta
ti gjith i kqyre tjert un u nisa ka e verteta
pom vjen keq Rest in Peace sa je gjall masi desish
ni tungat si reper ma shum se reper nuk mesish
se ki bo veten per shok met pas shok met thon shok
shoki me alltijen n'shok vet me palu shok per tok
nonen bash po thom per qata tipa
renin e burrnis e din kne qohen vrahen per dhipa
veq met thon tjetri pidh none krejt ty menen me ta rrit
ty mir me ta gerdit ty se shum t'kan halit
ty se kurr s'tkan rre t'zit ty se per pare ta ngulin
ty se t'rrejn shpulla qifti yt vetin e ulin
kur ski krah s'je kerkah se s'ki pa ma t'gjon se na
se na shokit i thojm shok s'rrehem mu bo dy me njo

Reff. 2x BonSaTon

Nese du me bo e boj ' s'nalna
nese njher gaboj ' falna
qeshtu osht rob i zotit
me ty sun po qmallna

s'ka met mi besu kerkujt
krejt rrena sot
sa her shkruj gjeth jom bind
qe egziston veq ni zot

Rep.3

Per do dit e per dit si miqt kur ti kthejn msit
e shoh kohen si koha n'eklips gjeth kur m'dhamin syt
a o pi punes a pi kimikit n'flet t'bardh tu shkru
a osht qe um ka ardh n'maje t'hunes tu duru
zi e bardh jeta shqip WoLFi shit rabi smokit
dit per dit ma mir feet se najkujna m'ja thy brit
sa haluci sa majmuni dalin si janky per ferrka
sa llaskuci i thot vetes trim a n'trimni kurr su pa
lavdohu mut kur e thu ni fjal me pesh
mos u bon humor i rapit o horor ty jan tut kesh
qa kari um vyn mu pare pidha kerre qef me bo
pom vyn 24 or me thon qe zoti o njo
i kom lon un ato sene pe du jeten qe m'takon
po du me dek sa ma shpejt zoti mu kon per gjithmon
se kerkujna si takoj s'du me dit as kush ka faj
ti fali mi fal po prap kerkush nuk m'don si aii

Reff. 4x BonSaTon

Nese du me bo e boj ' s'nalna
nese njher gaboj ' falna
qeshtu osht rob i zotit
me ty sun po qmallna

s'ka met mi besu kerkujt
krejt rrena sot
sa her shkruj gjeth jom bind
qe egziston veq ni zot
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi