Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gt Feat Tonic - Superstar

Shko poshtë

Gt Feat Tonic - Superstar

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 1:05 pm

Teksti i kenges:

GT.
Nese je IN Te une e ki hot 2 hot
per tjerat qe presin me dal n'spot
e kom vrejt ma heret se ajo o ka ma han
sexy Hot N'trup perfect per ekran
Hot Babe si met marr per koleksion
sa her qe tsho nrrug ftyra jote m'pasionon
What keni me thon keni me lon
une vi apet mju nxon kur so von
du me lon 1 shej mas veti qe edhe femnat e pelqejn
kur um ngon non stop me kang tem tushqejn

Hajt bone vet senin complet
tvyn me pas dikon nrefren se ndryshe sun e shet
mfal un veq realitetin pe kallxoj
une i kom tetonat se talenti sum mungoj
Keni me ni e keni me pa
qe si un as njo nuk ka
Jom perfect per beat
e per femna mos e zgat mooo
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gt Feat Tonic - Superstar

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:01 pm

thnx rina
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi