Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kenaqsia me e madhe esht kur e ke partner

Shko poshtë

Kenaqsia me e madhe esht kur e ke partner

17% 17% 
[ 1 ]
17% 17% 
[ 1 ]
66% 66% 
[ 4 ]
 
Totali i votave : 6

Kenaqsia me e madhe esht kur e ke partner

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 7:49 am

Kenaqsia me e madhe esht kur e ke partner
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenaqsia me e madhe esht kur e ke partner

Mesazh nga princ of persia prej Thu Jul 01, 2010 3:16 pm

mir osht me pas tpasur po edhe ska rendsi Smile
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenaqsia me e madhe esht kur e ke partner

Mesazh nga tessa prej Thu Jul 01, 2010 6:52 pm

ska rendsi a ka pare a ska per mu :!:

tessa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 17
Popullariteti Popullariteti : 5
Data e regjistrimit : 28/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenaqsia me e madhe esht kur e ke partner

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 05, 2010 9:30 am

per mu ska rendsi...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenaqsia me e madhe esht kur e ke partner

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 05, 2010 9:25 pm

edhe une mendoj se ska rendsi a ka pare a ska
kruesorja dashurija sinqiriteti Very Happy
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenaqsia me e madhe esht kur e ke partner

Mesazh nga noa prej Tue Jul 06, 2010 1:13 pm

une mendoj me pare kan qef krejt edhe pse ktu spo
tregojn drejt

noa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 1
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 06/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenaqsia me e madhe esht kur e ke partner

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi