Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

A keni besim tek vaksina kunder virusit H1N1?

Shko poshtë

A keni besim tek vaksina kunder virusit H1N1?

17% 17% 
[ 1 ]
83% 83% 
[ 5 ]
 
Totali i votave : 6

A keni besim tek vaksina kunder virusit H1N1?

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 7:50 am

A keni besim tek vaksina kunder virusit H1N1?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A keni besim tek vaksina kunder virusit H1N1?

Mesazh nga j.e.t.a prej Thu Jul 01, 2010 5:32 pm

skom hiq besim se jon te efekshem
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A keni besim tek vaksina kunder virusit H1N1?

Mesazh nga Luani-N prej Sun Jul 04, 2010 6:55 pm

ska effekt hiq Mad
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A keni besim tek vaksina kunder virusit H1N1?

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 05, 2010 9:24 pm

kom besim
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A keni besim tek vaksina kunder virusit H1N1?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi