Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mariza duke mbajtur “pesha”

Shko poshtë

Mariza duke mbajtur “pesha”

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:28 pmQë Mariza është shumë e dobët, këtë të gjithë fansat e saj dhe ata që e njohin në skenë duke kënduar nuk e diskutojnë, por që ajo të mbajë në krahë një njeri tjetër, këtë nuk e di askush.

Ja ku e shohim në këtë fotografi, këngëtaren Mariza Ikonomi, tejet të strapacuar për të ngritur pesha, dhe jo një bidon, apo ndonjë kile rrush, por një femër tjetër.

Nuk dihet nëse kjo foto është bërë vetëm për pozën e rastit, apo vetë Mariza e ka menduar një gjë të tillë. Por gjithsesi, ajo që po shohim është e vërtetë, sepse vetë Mariza e ka ekspozuar atë.

Të ketë vallë ndryshuar mëndje Mariza për peshën e saj fizike për të mbajtur pesha të rënda?
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi