Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ingrid Gjoni jetë nate vetëm

Shko poshtë

Ingrid Gjoni jetë nate vetëm

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:29 pmNë këtë verë të nxehtë Ingrid Gjoni preferon dhe jetën e natës që të ofron qyteti bregdetar i Vlorës.

Bluetooth boton foto ku këngëtarja është e ulur pranë banakut të një prej pubeve të natës. Fustani i zi dekolte dhe tepër i shkurtër tregon se këngëtarja është në formë të mirë fizike.

Ingridi është parë nën shoqërinë e gazetares Paloma, ndërsa ka munguar i dashuri i saj, i cili ka shoqëruar këngëtaren në aktivitetet e kohëve të fundit
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi