Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Flokët me gjatësi të mesme dhe moderne

Shko poshtë

Flokët me gjatësi të mesme dhe moderne

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:30 pmShumica e revyve për sezonin e verës kanë ndjekur trendin e stilit të flokëve të drejta, të rrafshëta dhe moderne.

Meqenëse ka stile shumë të bukura të flokëve me gjatësi mesatare për të zgjedhur, është lehtë që vetëm duke shikuar të zgjidhni stilin e flokëve që i përshtatet dukjes dhe karakteristikave të fytyrës suaj.

Pavarësisht nëse do t’i mbani të lidhura apo të lëshuara, flokët me gjatësi të mesme ofrojnë mundësi të shumta dhe të ndryshme eksperimentimi, si edhe mund të rregullohen shpejtë për çfarëdo rasti.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Flokët me gjatësi të mesme dhe moderne

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:30 pm

avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi