Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jeta koncerte në bregdet

Shko poshtë

Jeta koncerte në bregdet

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:30 pmJeta Faqolli ka nisur përgatitjet për një këngë të re verore, por nuk di a do ta realizoj para se te mbaroje vera.

Përndryshe, besoj se do mbetet për verën tjetër. Gjithashtu jam në përgatitje të albumit tim të trete në radhe.

Po kështu, këtë verë kam shume koncerte qe zhvillon ne bregdet.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi