Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ariana xhelozon Ermalin

Shko poshtë

Ariana xhelozon Ermalin

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:31 pmNjë vajzë, e cila luan në klipin e këngës “Sa net pa gjumë” të Ermal Fejzullahut, është bërë mollë sherri për lidhjen e këngëtarit me bashkëshorten, Arianën.

Bukuria mahnitëse e saj dhe afria që ajo ka me Ermalin, ka bërë që gruaja e tij të shfaqë gjeste xhelozie.

Një burim ka thënë se Ariana ka qenë mjaft e pezmatuar kur ka parë gjithë ato lëvizje intriguese që vajza bën në videoklip ndaj Ermalit.

Në fakt, nuk ka pasur faj, pasi kushdo që e ka parë atë vajzë në klip, ka mbetur pa mend nga bukuria e saj dhe loja artistike.

Sipas po këtij burimi, gjërat shumë shpejt janë normalizuar dhe lidhja e Ermalit vazhdon të jetë e fortë dhe e qëndrueshme, aq më tepër me djalin e tyre pranë.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi