Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gjeja me e rendesishme

Shko poshtë

Gjeja me e rendesishme

11% 11% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
33% 33% 
[ 3 ]
56% 56% 
[ 5 ]
 
Totali i votave : 9

Gjeja me e rendesishme

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 7:52 am

Gjeja me e rendesishme
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeja me e rendesishme

Mesazh nga princ of persia prej Thu Jul 01, 2010 3:20 pm

Une mendoj se osht opsioni 3 seksi :!:
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeja me e rendesishme

Mesazh nga j.e.t.a prej Thu Jul 01, 2010 5:35 pm

hehe une mendoj menqurija edhe osht qashtu Very Happy
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeja me e rendesishme

Mesazh nga gressa sweet prej Sat Jul 03, 2010 5:10 pm

une mendoj se gjeja me e rendeshishme ne jet oshte menqurija dashurija paraja...........

gressa sweet
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 03/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeja me e rendesishme

Mesazh nga Luani-N prej Sun Jul 04, 2010 7:01 pm

une mendoj se osht menqurija
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeja me e rendesishme

Mesazh nga Rina prej Sun Jul 04, 2010 8:43 pm

une mendoj se menquria

Rina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeja me e rendesishme

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Wed Jul 07, 2010 10:08 am

menqurja
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeja me e rendesishme

Mesazh nga Ti-n-a prej Wed Jul 07, 2010 6:26 pm

une mendoj menqurija
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeja me e rendesishme

Mesazh nga $.Saranda.$ prej Sun Aug 15, 2010 12:33 pm

Menqurija
avatar
$.Saranda.$
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 561
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeja me e rendesishme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi